28 maart, 12.30 - 13.30 via Zoom
Toon alle locaties
De elektrische transportfiets, e-driewielers en upgrades voor de e-bike. Het aanbod van fietsen groeit en er is steeds meer mogelijk. Wat betekent dit voor de werkgever? Kan je met dit nieuwe aanbod meer medewerkers overhalen om te gaan fietsen? Of zijn er andere manieren? Hoe zet je de fiets neer als een goed, gezond en leuk alternatief voor de auto. Hoe zorg je voor genoeg voorzieningen zoals fietslaadpalen?
Wil jij weten welke nieuwe fietsmogelijkheden er zijn, tools krijgen om je medewerkers meer te laten fietsen, én praktische tips krijgen van bedrijven die hier mee bezig zijn? Kom dan naar de Webinar Fiets op 28 maart van 12.30 tot 13.30.
In een uur tijd neemt Marjolein van de Stok je mee langs de laatste fietstrends, geven we je tips en voorbeelden uit de praktijk en laten we je zien hoe jij binnen jouw bedrijf ook de fiets of e-bike als goed, gezond, leuk alternatief t.o.v. de auto kan neerzetten. Natuurlijk is er ook ruimte om vragen te stellen.
Voor wie is het?
De Webinar is voor werkgevers uit de provincie Utrecht. Groot of klein en uit elke sector. Ben jij werkgever of heb je een functie waarin je te maken hebt met mobiliteit? Dan is deze Webinar interessant voor jou!
- Je bent werkgever of hebt te maken met mobiliteit
- Je bent op zoek naar slimme en duurzame manieren van reizen
- Je bent op zoek naar inspiratie over fietsmogelijkheden
- Je wilt fietsgebruik stimuleren
Voorbeelden uit de praktijk
De eerste gastspreker is Sjors Wessels, area sales manager van Sempergreen uit Bunnik. Sempergreen wil de wereld een stukje groener maken met innoverende duurzame bouw en meer groen in de stad. Ze voorzien in producten voor groene: daken, gevels en vloeren.
Daarnaast zet hij zich actief in om Bunnik te verduurzamen als voorzitter van Green Businessclub Bunnik. Sjors vertelt tijdens de webinar hoe zij fietsgebruik succesvol stimuleren.
Utrecht helpt bedrijven in het zadel.
Wil jij binnen jouw bedrijf ook de fiets of e-bike als goed, gezond, leuk alternatief t.o.v. de auto neerzetten? Om erachter te komen wat meer fietsende medewerkers voor jouw bedrijf kan betekenen en hoe je dat kan bereiken vertelt Wijnand van der Werf alles over de nieuwe campagne ‘Hoe helpt Utrecht jouw bedrijf in het zadel?’.
Wij helpen jullie medewerkers, die de mogelijkheid hebben om naar werk te fietsen, graag in het zadel! We gaan jullie namelijk ondersteunen in de slag slaan naar meer duurzame mobiliteit, wat jou als werkgever, maar ook jouw medewerkers voordelen kan opleveren. Het enthousiasmeren van jouw medewerkers en hen uiteindelijk op de fiets krijgen draagt bij aan hun vitaliteit en leidt daarbij tot minder CO2 uitstoot.
"Meld je snel aan voor de webinar, want de deelnemers kunnen zich als eerste inschrijven voor het project. "
Wijnand van der Werf - Campagne Manager Goedopweg
Het project bestaat uit een basispakket met verschillende communicatiematerialen en een app waarmee je als bedrijf/organisatie of gebied challenges kan aanmaken waarbinnen medewerkers punten kunnen verdienen. De app bevat de middelen om medewerkers uit te dagen om op de fiets te stappen.
Daarnaast bevat het basispakket een probeerpool om een e-bike uit te proberen. Op deze manier wordt de gewoonte van medewerkers om de auto te pakken doorbroken en kunnen ze zelf ervaren hoe fijn het is om naar werk te fietsen. Goedopweg zorgt hierbij voor de ondersteuning!
Dit pakket is vanaf 1 april beschikbaar.
Kosten: gratis
"We hebben een pro-fietspakket waarin we een stap verder gaan om medewerkers in het zadel te krijgen. Dit lichten we graag toe in de webinar."
Wijnand van der Werf - Campagne Manager Goedopweg
Aanmelden
De webinar vindt op 28 maart, van 12.30 - 13.30 uur, plaats via Zoom, en we willen je van harte uitnodigen om je aan te melden via onderstaande link.