Carpoolplaats Nieuwegein Zuid uitgebreid
De bestaande carpoolplaats bij Nieuwegein Zuid is uitgebreid aan de overkant van de Zandveldseweg. Met 30 extra parkeerplaatsen is er nu weer voldoende capaciteit voor de carpoolers op deze route.
Toenemende behoefte
Carpoolplaats Nieuwegein Zuid beschikt nu over totaal 63 parkeerplaatsen. Er is plek voor 16 fietsen, waarvan 10 plekken in een overdekte stalling. De carpoolplaats blijft bereikbaar vanaf de A2, afrit 10 Nieuwegein-Zuid. Er is een bushalte op 400 meter van de carpoolplaats (6 minuten lopen), er zijn geen elektrische laadpalen.
Meer carpoolplaatsen in 2018
In 2018 zijn er veel extra carpoolplekken bij gekomen in de regio Utrecht. In 2018 realiseerde Goedopweg naast de uitbreiding van carpoolplaats Nieuwegein Zuid: Carpoolterrein De Linielanding bij de A27 bij Nieuwegein en een geheel nieuw carpoolplein gecombineerd met een P+R bij Bunnik (A12). Eerder heeft Goedopweg al de carpoolplaats in Woerden (A12), Maarssenbroek (A2/N230), Maartensdijk (A27), Hagestein (A27) en Abcoude (A2) uitgebreid.