Werken in beweging
Vaker lopen en fietsen naar, tijdens en vanuit het werk maakt productiever, creatiever en gezonder. Maar hoe krijg je medewerkers in beweging? Kennisplatform Werken in beweging van de Fietsersbond en Wandelnet helpt werkgevers en hun medewerkers om in beweging te komen of te blijven.
Thuiswerken in beweging
Corona heeft ervoor gezorgd dat we noodgedwongen massaal thuis zijn gaan werken en het ziet ernaar uit dat we dat voorlopig nog wel even blijven doen. Niet alleen vanwege de maatregelen die gelden om verspreiding van het virus tegen te gaan. Veel bedrijven hebben al aangegeven ook na corona hun medewerkers niet meer elke dag naar kantoor te laten komen. Ook veel werknemers geven aan dat zij graag -deels- thuis willen blijven werken na corona. De techniek, organisatie en werkplekken zijn inmiddels aardig goed geregeld. Maar hoe zit het met de vitale kant? En hoe zorg je er als werknemer voor dat je medewerkers in beweging komen en blijven?
Tips
Op Werken in beweging vind je tips om thuis in beweging te blijven. Van 'pauzepakkers' tot een rondje hardlopen. Of doe de oefeningen uit de gemakkelijke beweegtips of beweegkaart. Een rondje (hard)lopen of wisselen van werkplek kan al wonderen doen. Ook werkgevers krijgen op de site tips om hun medewerkers te laten bewegen. Zo kun je energizers inzetten tijdens online overleggen of je medewerkers uitdagen met een beweegchallenge.
Meer weten?
Ga naar Werken in beweging en kijk wat je kunt doen om (je medewerkers) vaker te (laten) lopen en fietsen naar, tijdens en van het werk. Bekijk de handige downloads, tips en tricks en lees de ervaringen van andere werkgevers.